Frekwencja na jarmarku staroci, który odbył się 7 marca na rynku, dowiodła, jak bardzo mikołowianie stęsknili się za tą imprezą.
Niedzielna odsłona była pierwsza tegoroczną, gdyż dwie poprzednie – styczniowa i lutowa – zostały z powodu pandemijnych obostrzeń odwołane. Mroźna, choć słoneczna, aura nie odstraszyła ani sprzedających, ani ich klientów.
Kolejny jarmark zapowiadany jest na 11 kwietnia. (B)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…