Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Inauguracyjne posiedzenie

30.03.2021 1 00130.03.2021 1 002

W trybie on line odbyła się 29 marca inauguracyjna sesja Sejmiku Śląskiego osób niepełnosprawnych. Uczestniczyli w niej dwaj wybrani do tego grona mikołowianie – Kornel Chmiel i Rafał Kwapuliński.

Wszyscy obecni zostali przywitani przez marszałka Jakuba Chełstowskiego oraz pozostałych członków zarządu województwa śląskiego. Spotkanie prowadziła Beata Białowąs – członkini zarządu. Uczestniczyli w nim także dyrektor śląskiego oddziału PFRON Jan Wroński, przedstawiciele wojewódzkiej rady ds. osób niepełnosprawnych na czele z Anną Wandzel i pełnomocnik marszałka ds. osób niepełnosprawnych Jan Zieliński.
Omówiono zagadnienia związane z ogólną organizacją pracy i złożono życzenia świąteczne.

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę