Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Dlaczego oddaję? Bo mam!

04.06.2021 1 00104.06.2021 1 002

Kolejna akcja krwiodawstwa odbyła się w Mikołowie 4 czerwca.

Do krwiobusu zaparkowanego na parkingu obok ratusza zgłosiło się 10 chętnych do oddania krwi. Lekarz dopuścił do pobrania od nich najcenniejszego z leków 8 osób – 6 kobiet i 2 mężczyzn. Zgromadzono 3600 ml szkarłatnej substancji ratującej życie.
Wśród pań, które dały jej sobie upuścić, była 25-letnia mikołowianka Marta Milde. Jak twierdzi, nie pamięta, ile już razy brała udział w podobnych akcjach:
– Nie zawsze stać mnie, by wspomagać zbiórki pieniężne, a na tę formę pomocy zawsze mogę sobie pozwolić. Oddaję krew, bo ją mam – podsumowuje pani Marta. (WalKa)

04.06.2021 1 00304.06.2021 1 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę