13 czerwca na stadionie lekkoatletycznym Arena w Gliwicach zakończyły się dwudniowe Mistrzostwa Śląska Juniorów i Seniorów w Lekkiej Atletyce. Mikołów reprezentowało troje zawodników.
Byli to Zofia Tkocz i Mikołaj Mrózek na co dzień trenujących w klubie TL Pogoń Ruda Śląska oraz Szymon Zając, zawodnik UKS Trójka Mikołów.
Aż dwa złote krążki zdobyła Zofia Tkocz startując na 100 m (12.54 sek) oraz 200 metrów (25.20 sek). Szymon Zając w biegu na 400 m zdobył srebro z czasem 50.11 sek. Mikołaj Mrozek z wynikiem 16.67 sek uplasował się na 3 miejscu w biegu na 110 m przez płotki. (KS-S)
Drodzy Mikołowianie
Szanowni Mieszkańcy Mikołowa, Radni i Współpracownicy. 8 grudnia 2014 roku miałem zaszczyt zostać wybrany burmistrzem Mikołowa. To dla mnie niezwykły moment. Dziś mogę wspólnie z Wami świętować 10-tą rocznicę tej odpowiedzialnej misji.
Więcej…