W sobotę 25 września obydwie nasze drużyny piłkarskie w lidze okręgowej wystąpiły na własnych boiskach.
AKS Mikołów zagrał tym razem dosyć przeciętnie, ale ostatecznie podtrzymał zwycięską passę, wygrywając z wiceliderem Spartą Katowice 1 do 0 i ma już nad nią 5 punktów przewagi, tyle samo, co nad Zagłębiem II Sosnowiec, z którym zagra na wyjeździe w sobotę 2 października. Bramkę strzelił w 61 minucie Daniel Paszek.
Z kolei Burza Borowa Wieś przerwała dramatyczny serial dotkliwych porażek i dzięki zdobytej w ostatnich sekundach bramce Łukasza Leina zremisowała 1 do 1 z Sośnicą Gliwice.


Drodzy Mikołowianie
Z ogromną satysfakcją chcę podzielić się z Państwem wiadomością, która napawa mnie prawdziwą dumą. W ogłoszonym przed miesiącem Rankingu Gmin Województwa Śląskiego Mikołów zajął 1. miejsce w kategorii gmin powyżej 20 tysięcy mieszkańców.
Więcej…