Działający pod auspicjami Miejskiego Domu Kultury Chór Żeński Gloria świętuje 25 lat istnienia.
Z tej okazji 3 października w kościele NMP Matki Zbawiciela odbyła się uroczysta msza święta, a po niej jubilatka wystąpiła z krótkim koncertem. Zwieńczeniem było okolicznościowe przyjęcie z udziałem chórzystek i zaproszonych gości.
Zdjęcia Tymoteusz Staniek
Gloria śpiewa już ćwierć wieku
Działający pod auspicjami Miejskiego Domu Kultury Chór Żeński Gloria świętuje 25 lat istnienia.
Z tej okazji 3 października w kościele NMP Matki Zbawiciela odbyła się uroczysta msza święta, a po niej jubilatka wystąpiła z krótkim koncertem. Zwieńczeniem było okolicznościowe przyjęcie z udziałem chórzystek i zaproszonych gości.
Zdjęcia Tymoteusz Staniek


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…