Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Naukowo o zagrożeniach i wsparciu dzieci

11.03.2022 1 00111.03.2022 1 002

Wydział Oświaty UM wspólnie z Śląskim Uniwersytetem Medycznym zorganizował 11 marca w MDK konferencję poświęconą trudnej popandemicznej sytuacji młodzieży.

Skierowana była do dyrektorów, koordynatorów pomocy psychologiczno-pedagogicznej, wychowawców i rodziców. Poruszano zagadnienia dotyczące zagrożeń (w tym: zaburzeń odżywiania, pasywności ruchowej, depresji, a nawet samobójstw) i wsparcia dzieci.
Dyskusję moderowały wiceburmistrz Iwona Spychała-Długosz oraz naczelnik Wydziału Oświaty Jarosława Bizoń. Prelegentami byli: prof. dr hab. n. med. Jerzy Stojko – prorektor ŚUM, prof. dr hab. n. med. Irena Krupka-Matuszczyk, prof. dr hab. n. med. Agnieszka Drosdzol-Cop oraz dr hab. Anna Brzęk. (WalKa)

11.03.2022 1 00311.03.2022 1 00411.03.2022 1 00511.03.2022 1 006

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 08.06.2026t plakat 02 0130.05.2026 plakat 01 01

11.06.2026 plakat 01 0110.06.2026 plakat 01 02

11.06.2026 plakat 01 0230.05.2026 plakat 01 04

07.06.2026 plakat 01 01plakat 06.01 MOSiR

 
Przewiń na górę