Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_finder, 1

Gminna narada klimatyczna

28.11.2022 1 00128.11.2022 1 002

28 listopada w Białym Domku w ramach projektu „Młodzieżowe rady gmin dla demokracji i klimatu” odbył się wykład oraz zajęcia warsztatowe.

Wydarzenia poprowadził Szymon Witczak, opiekun Młodzieżowej Rady Miasta. Udział w nim wzięło grono zainteresowanych osób oraz zaproszeni goście, m. in. dyrektor SP 10 Ewelina Kukla. Prelekcję pod tytułem „Transformacja energetyczna: gminy” wygłosił Kamil Szewczyk ze Śląskiego Ruchu Klimatycznego. (WalKa)

28.11.2022 1 00328.11.2022 1 004

SZUKAJ NA STRONIE GM

KALENDARIUM

NA AFISZU

31.05.2026 plakat 01 01 31.05.2026 plakat 01 02

 27.06.2026 05 0126.06.2026 plakat 03 01

27.06.2026 05 0226.06.2026 plakat 03 02

24.06.2026 plakat 01 0127.06.2026 05 03

27.06.2026 05 0427.06.2026 05 05

 
Przewiń na górę