Dwie bohaterki miało spotkanie zorganizowane przez grupę „Zaplątani w zioła”, które odbyło się 14 marca w MBP.
Jego temat brzmiał „Zdrowe jedzenie kluczem do zdrowia”. W wystąpieniu wstępnym dietetyczka i dietoterapeutka Wiesława Rusin uczulała słuchaczy na zgubny wpływ przewlekłego stresu i diety złożonej z cukrów prostych na nasze zdrowie. Następnie Danuta Dąbek, specjalistka medycyny chińskiej, która na wykład przyjechała z Gdańska, zachwalała zalety dla organizmu płynące ze spożywania soku z jęczmienia oraz algi słodkowodnej. (WalKa)


Drodzy Mikołowianie
Muszę przyznać, że decyzja PKP o wyburzeniu dworca w Mikołowie i budowie w tym miejscu nowego obiektu była dla nas zaskoczeniem.
Więcej…